PETRO IMPERATORĖ II

Kristina Sabaliauskaitė
Voltaire'as lietuvės bajorės Martos Skowrońskos – caro Petro I žmonos ir pirmosios Rusijos imperatorės Jekaterinos I – gyvenimą yra pavadinęs „labiausiai neįtikėtinu iškilimu, XVIII a. Pelenės istorija". Tačiau šis romanas, pagrįstas autentiškais epochos šaltiniais, griauna bet kokius pasakiškus stereotipus.

Skaityti daugiau...

Paveldėtos paslaptys

Penny Vincenzi
Skaitytoju pamėgtos šeimos sagos LAIKO PINKLĖS: „Ne angelas", „Nepaisant išbandymų", „Pagundų metai" autorė, jaudinančių dramų ir aistringų meilės istorijų kūrėja PENNY VINCENZI.
1953 metais duris atvėrusi kosmetikos bendrovė „Farelų namai" sukuria puikią veido priežiūros priemonę „Kremų kremą", kurios išbandyti į prestižinį įmonės Berklio pasažo saloną plūsta Londono aristokratės. Ir sulaukia čia išskirtinio dėmesio.

Skaityti daugiau...

Rožės

Leila Meachem
„Rožės" – pirmą kartą lietuvių kalba leidžiamas Leilos Meacham romanas, pelnęs jai pasaulinę šlovę, lyginamas su tokiais laikui nepavaldžiais kūriniais kaip „Erškėčių paukščiai" ir „Vėjo nublokšti". Knyga yra išversta į daugiau nei dvidešimt kalbų ir turi daugiau nei 65 leidimus.

Skaityti daugiau...

Dingusi vaistininkė

Sarah Penner
Jas skiria šimtmečiai, bet vieną dieną jų gyvenimai susipins.
Pirma taisyklė. Nuodų jokiu būdu nevalia naudoti siekiant pakenkti kitai moteriai.
Antra taisyklė. Žudiko ir aukos vardai privalo būti įrašyti į vaistininko knygą.

Skaityti daugiau...

Mergina iš Italijos

Lucinda Riley
– Juk supranti, kad tai pakeis mūsų abiejų gyvenimą. Tada kelio atgal nebus, Rozana.
– Aš nenoriu grįžti atgal.
Tada ji užsimerkė ir nesipriešino bučiuojama.

Skaityti daugiau...