Lapkričio 19 d. Pepės klube buvo organizuotas garsinis A. Lindgren knygos „Ar pažįsti Pepę Ilgakojinę?“ skaitymas, skirtas Šiaurės šalių literatūros savaitei ir A. Lindgren 114–osioms gimimo metinėms paminėti. Į biblioteką atvyko Leipalingio progimnazijos 3 klasės mokiniai su mokytoja J. Miliuviene. O tarp jų – tikras Pepės gerbėjų būrys – net penkiolika 3 klasės mergaičių pasipuošusių Pepėmis – su kasytėmis, strazdanomis, skirtingomis kojinėmis, „augintiniais“ ir paruoštais prisistatymais. Trečiokų klasę sutikusi skyriaus vedėja L. Galinienė taip pat pasipuošusi Pepe pristatė Šiaurės šalių autorių kūrybos parodą, pravedė ekskursiją po biblioteką. Pasveikinusi visus atvykusius į Šiaurės šalių literatūros savaitę, vedėja papasakojo apie rašytoją A. Lindgren ir jos kūrybą. Vedėjos pradėtą garsinį knygos skaitymą puikiai tęsė trečiokai. Skaitymuose dalyvavo ir Pepės „augintiniai“ – arklys ir beždžionėlė ponas Nilsonas. Aptarus perskaitytą knygą, vaikai aktyviai dalyvavo Pepės viktorinoje „Šiaurės šalių knygų herojai“. Buvo žaidžiami linksmi žaidimai „Dovanų ratas“, „Greitai pasakyk žodį“. Kūrybinių dirbtuvėlių metu mokiniai piešė ir spalvino Pepes.
Šiaurės šalių literatūros savaitės metu bibliotekoje skatinamas skaitymas, puoselėjama garsinio skaitymo ir pasakojamoji tradicijos, vaikai supažindinami su Šiaurės šalių literatūra, skatinamas ir ugdomas vaikų kūrybiškumas.